مردی که با فاکتور آماده و فاکتور فروش اکسل اختلاس کرده بود دستگیر شد

وضعیت پردازش فاکتور آماده همچنان نگران‌کننده و شگفت‌انگیز است، 36 درصد از شرکت‌ها هنوز از صورتحساب کاغذی استفاده می‌کنند، 47 درصد به تأییدیه‌های دستی تکیه می‌کنند و 44 درصد همچنان به دنبال افزودن خودکار فاکتور هستند.

اما چرا این اعداد اینقدر زیاد است و چرا چهار دهه کامپیوتر و اتوماسیون آنها را پایین نیاورده است؟ آیا در کسب و کار خود نیز باید با مشکلات فاکتور مواجه شوید؟

در این مقاله با فاکتور خام و سایر فاکتورها آشنا خواهید شد همچنین در این مقاله، با مشکلات مهم سیستم‌های موجود آشنا می‌شوید.

متوجه می‌شوید که چگونه الگوریتم‌های یادگیری عمیق برای استخراج خودکار داده‌ها بسیاری از این ایرادات را برطرف می‌کنند و شش مرحله برای افزودن استخراج تمام خودکار داده‌های فاکتور به کسب‌وکارتان را یاد خواهید گرفت.

فاکتور

علاوه بر این، شما با فاکتور فروش اکسل می توانید بسیاری از مسائل گنگ مالی خود را شفاف سازی کنید.

کسب و کار یا سازمان شما کالاها و خدمات را از چندین فروشنده خریداری می کند، فاکتورهایی که برای شما ارسال می کنند توسط بخش حسابداری شما پردازش می شود.

اما مشکل اینجاست که بیشتر فاکتورها و رسیدها برای خواندن توسط مردم و نه توسط سیستم های نرم افزاری طراحی شده است.

با به کار گرفتن فرمول محاسبه درصد سود فروش می توانید میزان ضرر سالانه خود را کاهش دهید.

بنابراین تیم‌های حسابداری باید داده‌ها را در سیستم حسابداری شما وارد کنند، آن‌ها را برای مشکلات بررسی کنند، جزئیات را با بخش‌های دیگر تأیید کنند و طبق شرایط پرداخت هر فروشنده، پرداخت‌ها را آزاد کنند. در برخی موارد، نقاط داده خاص برای اهداف تجاری یا بازاریابی ذخیره می شوند.

 • منابع:
  1. Automate Your Invoice Processing: Extract Data From Invoices in 6 Easy Steps
 • تبلیغات: 
  1. با وسایل زیر ساعت دیواری سخنگو برای خود درست کنید!
  2. پنج راه برای استفاده مجدد از بطری های پلاستیکی در کلاس اولیه
  3. درباره تاثیر فندق بر پاک سازی پوست چیزی شنیده اید؟
  4. با استفاده از شکلات می توانید بر مشکلات روحی روانی خود غلبه کنید