سرمایه گذاری با لباس خواب ساتن برای سرمایه داران

دایانا کوهن، بنیانگذار نیویورکی برند مراقبت از مو Crown Affair، سه جفت لباس خواب ساتن حریر رسمی برای پوشیدن در تماس های زوم تهیه کرده است. در زمان‌های قبل، خانم کوهن، 29 ساله، از ترکیب تاپ‌های PJ بازیگوش با شلوار جین برای شام بیرون لذت می‌برد.

حالا او ست های کامل را به خواربار فروشی می برد. او خندید: «ترکیب یک کت بزرگ، یک پیژامه و یک پاپوش به نوعی ظاهر این روزها است. «قطعاً قبل از همه‌گیری آن را نمی‌پوشیدم.

استیو شوارتزمن، وکیل 57 ساله سیاتل، سبک کاری مشابهی را در پیش گرفته است لباس خواب های کتانی از Burberry، Ralph Lauren یا L.L.Bean که با تی شرت، کفش راحتی گوچی و یک کت بلند برای قهوه صبحگاهی خود مخلوط شده است. او استدلال کرد: “دیگر هیچ کس اهمیت نمی دهد.” “فقط به این است که راحت باشید و از پس کارها برآیید.”

محبوبیت تازه‌ای که پیژامه پیدا کرده است به این دلیل است که بسیاری اولویت‌های خود را دوباره بررسی می‌کنند و زندگی خود را حول خانواده، خانه و احساس خوب متمرکز می‌کنند.

هنگامی که جهان دوباره باز می شود، طراحان، خرده فروشان و مصرف کنندگان توافق می کنند که ما تمایلی به چشم پوشی از اطمینان خاطر دلپذیر جامی ها نداریم. آقای کورتینا مدعی است که ما مجبور نخواهیم بود.

او گفت: «اگر پیژامه های شما ظاهری عالی دارد، می توانید آن را در هر جایی بپوشید. شاید، اما فقط با یک ظاهر طراحی مناسب.

زنان باید از پایین ظاهر خود با یک پاشنه بچه گربه مانند مدل های بهاری پاستلی پرادا یا یک کفش چرمی مورد علاقه شروع کنند. خانم پاتل از Saks پیشنهاد می‌کند PJ را با سایر لوازم کمد، مانند ژاکت کشمیری برای کنفرانس‌های ویدئویی یا کت‌های مخصوص شام برای شام در خانه، ترکیب کنید.

ماریلا روویتو، یکی از بنیانگذاران Eberjey، به زنان توصیه می‌کند که اکسسوری‌های خود را با «کمی جواهرات و لب‌های نرم» انجام دهند. و آدام سلمان، طراح نیویورکی، می گوید که با نگرش تزئین کنید. «اگر با اعتماد به نفس این کار را انجام دهید، می توانید با قتل فرار کنید.