جوراب واریس ایتالیایی را می تواند به عنوان درمان عضله خروس جنگی استفاده کرد

جوراب واریس ایتالیایی ابزار مهمی در درمان واریس و نارسایی وریدی هستند. جوراب های فشاری یکی از مرسوم ترین و سنتی ترین و موثرترین گزینه های درمانی برای واریس و رگ های عنکبوتی است.

آنها به کاهش علائم بیماری وریدی کمک می کنند، از لخته شدن خون جلوگیری می کنند و برای درمان واریس استفاده می شوند. اساسا، آنها جریان خون شما را بهبود می بخشند.

آنها می توانند درد و تورم پاهای شما را کاهش دهند. آنها در اندازه ها و قدرت های مختلف هستند، بنابراین شما یا پزشکتان باید تصمیم بگیرید که کدام گزینه بهترین کارایی را دارد.

جوراب های فشاری وسیله ای موثر برای درمان علائم واریس و رگ های عنکبوتی هستند. آنها با تقویت گردش خون در پاها کار می کنند. به این معنی که آنها به وادار کردن خون برای برگشت به قلب کمک می کنند.

بیشتر جوراب‌های فشاری درجه‌بندی شده‌اند، به این معنی که قدرت فشردگی آن‌ها در ساق پا کاهش می‌یابد. با فشرده‌ترین حالت در مچ پا، و کاهش قدرت فشاری روی ساق پا، خون به سمت بالا هدایت می‌شود و از ساق پا دور می‌شود.

این فشردگی همچنین بر روی وریدها فشار می‌آورد که ناحیه کمتری را فراهم می‌کنند که خون می‌تواند از طریق آن جریان یابد. این باعث می شود سرعت جریان خون افزایش یابد.

این دو اثر با هم کار می کنند تا جریان خون را از پاها به سمت قلب افزایش دهند، که به نوبه خود خون تازه اکسیژن شده را تشویق می کند تا از قلب در شریان ها جریان یابد تا جایگزین خون خارج شده شود.

جوراب‌های فشاری می‌توانند به بدن کمک کنند خون را در برابر نیروی گرانش به سمت قلب برگرداند. با انجام این کار، به طور فزاینده ای برای خون دشوار می شود که مسیر خود را از طریق رگ ها به سمت پایین باز کند. این امر احتمال ابتلا به واریس را کاهش می دهد.

فشرده سازی نه تنها به افزایش گردش خون و در نتیجه کاهش ظاهر شدن وریدهای واریسی کمک می کند، بلکه به کاهش رگ های واریسی موجود نیز کمک می کند. با فشردن روی پوست، جوراب ها قادرند از گسترش رگ های نزدیک به سطح پوست جلوگیری کنند. این کار احتمال تجمع خون و برآمدگی سیاهرگ ها را از بین می برد.